Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nosorožec, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nosorožec zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Nosorožec. Stahujte klipart Nosorožec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nosorožec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nosorožec ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 275 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Nosorožec je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dům ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Chipsy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Svíčka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, Zvířata, Nosorožec, cliparts, klipart, zdarma, ilustrace, free, Nosorožec, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, word, Instagram, dokument, corelDraw, pozvánky, openOffice, textové dokumenty, Facebook, kalendář, seminární práce, prezentace, fotokniha, památník, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vánoční dárek ke stáhnutí, klipart Prasátko zdarma nebo ilustrace Eritrea ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.