Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Netopýr, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Netopýr zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Netopýr. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Netopýr nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Netopýr? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netopýr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Netopýr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x832
1280x666
800x416
500x260
160x83

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 042 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Netopýr se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lidé ke stažení Podívejte se i na klipart Veselé Vánoce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lektvar zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, grafika, obrázek, klipart, Netopýr, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, free, cliparts, Zvířata, Netopýr

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, word, časopis, škola, dokument, referáty, dokumenty, textové dokumenty, openOffice, fotokniha, plakát, office, webové stránky, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart DNA ke stažení, ilustrace Peugeot 206 ke stáhnutí nebo vektor Mapa Tchaj-wanu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.