Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Myš, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Myš zdarma ke stažení

Myš je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Myš je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myš zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Myš ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 613 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Myš se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Palma ke stažení Podívejte se i na vektor Informace ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zaoceánský parník zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Myš, free, obrázek, klipart, Zvířata, zdarma, Myš, ilustrace, vektor, grafika, kliparty, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, časopis, blog, openOffice, Pinterest, fotokniha, články, Facebook, office, památník, Twitter, textové dokumenty, kalendář, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Martini ke stažení, obrázek Palice ke stáhnutí nebo klipart Irsko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.