Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Myš, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Myš zdarma ke stažení

Myš je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Myš je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Myš zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Myš ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 613 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Myš je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zerene eurydice zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční pudink ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Adolf Hitler ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, Zvířata, obrázek, grafika, cliparts, Myš, ke stažení, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, inkscape, Instagram, word, PowerPoint, profil, webové stránky, Twitter, profilovka, blog, dokument, pozvánky, fotokniha, Facebook, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Broskev zdarma, vektor Garáž ke stažení nebo obrázek Kráva ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.