Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mušle, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mušle zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mušle. Vektorová ilustrace Mušle je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mušle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mušle zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mušle ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1465
1200x1099
800x733
500x458
160x147

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 415 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mušle je v sekci Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Domina ke stažení Podívejte se i na obrázek Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kolumbie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, klipart, download, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, Zvířata, Mušle, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Mušle

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, profilovka, fotokniha, inkscape, office, blog, textové dokumenty, památník, openOffice, pozvánky, PowerPoint, referáty, web, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Pevný disk ke stažení, klipart Rybíz červený ke stáhnutí nebo ilustrace Anténa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.