Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Medvídě, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídě zdarma ke stažení

Medvídě je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Medvídě ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Medvídě ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 056 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Medvídě patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Duch zdarma Podívejte se i na klipart Slunečnicové pole ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Slunce ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, cliparts, Medvídě, grafika, vektor, Zvířata, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Medvídě, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, inkscape, dokumenty, seminární práce, openOffice, prezentace, kalendář, Twitter, referáty, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Ředkve zdarma, ilustrace Servírka ke stažení nebo vektor Trojzubec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.