Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Leopard, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Leopard zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Leopard. Vektorová ilustrace Leopard je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Leopard lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Leopard ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x705
1280x564
800x353
500x220
160x71

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Leopard je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rádio zdarma Podívejte se i na ilustrace Kafe ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sobi ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, free, ke stažení, Leopard, Zvířata, cliparts, grafika, download, Leopard

Doporučené použití klipartu: openOffice, corelDraw, pozvánky, památník, časopis, webové stránky, profilovka, blog, avatar, web, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Škraboška zdarma, vektor Steak ke stažení nebo obrázek Podzim ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.