Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Leopard, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Leopard zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Leopard. Vektorová ilustrace Leopard je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Leopard lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Leopard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Leopard ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x705
1280x564
800x353
500x220
160x71

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Leopard je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vitamín B3 zdarma Podívejte se i na ilustrace Jin a Jang ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Happy New Year ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, free, kliparty, Leopard, Zvířata, obrázek, cliparts, klipart, Leopard, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, webové stránky, PowerPoint, office, časopis, profil, Pinterest, profilovka, avatar, word, plakát, textové dokumenty, Facebook, památník

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Včela zdarma, vektor Vuvuzela ke stažení nebo obrázek Vlašské ořechy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.