Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kůzle, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kůzle zdarma ke stažení

Kůzle je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Kůzle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kůzle zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kůzle ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1001
1280x801
800x501
500x313
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 014 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kůzle patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Valentýnská svíčka zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Libye ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kůzle, grafika, ilustrace, Zvířata, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, Kůzle, download, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, referáty, profilovka, dokumenty, Facebook, pozvánky, word, Twitter, fotokniha, časopis, prezentace, blog, články, škola, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Televizor zdarma, ilustrace Včela ke stažení nebo vektor Free ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.