Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kůzle, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kůzle zdarma ke stažení

Kůzle je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Kůzle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kůzle zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kůzle ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1001
1280x801
800x501
500x313
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 014 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kůzle je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sbíječka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tučnák v tričku zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Krab ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Kůzle, kliparty, ke stažení, cliparts, obrázek, zdarma, ilustrace, Kůzle, free, klipart, vektor, download

Doporučené použití klipartu: referáty, webové stránky, pozvánky, plakát, škola, word, web, prezentace, dokument, PowerPoint, blog, openOffice, časopis, office, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vstup zakázán ke stáhnutí, klipart Plachetnice při západu slunce zdarma nebo ilustrace Chůva ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.