Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Křeček, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Křeček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Křeček. Stahujte klipart Křeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křeček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Křeček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1074
1280x859
800x537
500x336
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 555 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Křeček je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vydra ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Havíř zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žena s nepovedeným účesem ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, ilustrace, zdarma, obrázek, Křeček, cliparts, Křeček, download, vektorový obrázek, ke stažení, Zvířata, grafika, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, památník, Pinterest, seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, profilovka, office, články, openOffice, plakát, prezentace, kalendář, inkscape, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Červená ozdoba ke stáhnutí, klipart Fík zdarma nebo ilustrace Mapa Malawi ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.