Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kráva, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kráva zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kráva. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kráva. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kráva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kráva je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Spící smajlík ke stažení Podívejte se i na obrázek Chřestýš ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Burkina Faso zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Zvířata, klipart, zdarma, Kráva, Kráva, ke stáhnutí, vektor, obrázek, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: články, Instagram, web, PowerPoint, avatar, památník, Facebook, fotokniha, office, kalendář, blog, škola, Pinterest, plakát, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Zlatý prstýnek ke stažení, klipart Lednice ke stáhnutí nebo ilustrace Svinovací metr zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.