Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kráva, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kráva zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kráva. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kráva. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kráva ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1139
1280x911
800x569
500x356
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 380 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kráva se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Náhrobní kámen ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Slunečnice zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Abraham Lincoln ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, Kráva, cliparts, Zvířata, ke stažení, klipart, kliparty, Kráva, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, časopis, články, škola, dokument, blog, seminární práce, textové dokumenty, office, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Merry Christmas ke stáhnutí, ilustrace Kukuřice zdarma nebo vektor Peugeot 206 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.