Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Králík, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Králík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Králík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Králík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Králík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Králík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 888 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Králík je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelené olivy ke stažení Podívejte se i na ilustrace Metan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Buvol zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Králík, cliparts, download, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, zdarma, free, Zvířata, Králík, vektor, kliparty, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakát, prezentace, škola, Instagram, Pinterest, inkscape, dokument, památník, openOffice, pozvánky, referáty, Twitter, časopis, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Ovce ke stažení, vektor Zlaté prstýnky ke stáhnutí nebo obrázek Parní vláček zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.