Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kozel, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kozel zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kozel. Obrázek Kozel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kozel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kozel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 203 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kozel patří do sekce Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zavináč zdarma Podívejte se i na vektor Nůž ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Garáž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, download, grafika, ke stáhnutí, obrázek, Kozel, ke stažení, Zvířata, Kozel, ilustrace, vektor, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, office, Pinterest, seminární práce, časopis, články, prezentace, pozvánky, inkscape, referáty, webové stránky, openOffice, dokumenty, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Dortíček zdarma, obrázek Morpho peleides ke stažení nebo klipart Mapa Nevady ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.