Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Koně, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koně zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Koně. Stahujte klipart Koně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koně zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1396
1280x1117
800x698
500x436
160x140

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 432 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Koně patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Švýcarsko zdarma Podívejte se i na vektor Znak panna ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kůzle ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Koně, grafika, Koně, ilustrace, klipart, ke stažení, zdarma, download, vektor, free, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, Zvířata

Doporučené použití klipartu: plakát, blog, škola, textové dokumenty, referáty, dokument, seminární práce, památník, kalendář, profilovka, články, fotokniha, web, PowerPoint, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Pozor, ježibaby! zdarma, obrázek Marihuana zakázána ke stažení nebo klipart Eva u stromu poznání ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.