Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Koně, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koně zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Koně. Stahujte klipart Koně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koně zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Koně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1396
1280x1117
800x698
500x436
160x140

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 432 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Koně se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upload ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Žába zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Muchomůrka tygrovaná ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, klipart, free, Koně, kliparty, Koně, download, grafika, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, web, seminární práce, blog, textové dokumenty, profil, fotokniha, PowerPoint, avatar, dokumenty, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Tučnák v tričku ke stáhnutí, ilustrace Silvestrovská půlnoc zdarma nebo vektor Záchranka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.