Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolouch, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolouch zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kolouch. Klipart Kolouch je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kolouch lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolouch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kolouch ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1579
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 527 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: David Stanley / freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kolouch je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Arkansas zdarma Podívejte se i na ilustrace Methanol ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, download, Kolouch, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, Kolouch, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, webové stránky, škola, prezentace, časopis, PowerPoint, blog, dokumenty, word, inkscape, plakát, profilovka, profil, fotokniha, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Horské kolo zdarma, vektor Květiny ke stažení nebo obrázek Kostel ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.