Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolouch, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolouch zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kolouch. Klipart Kolouch je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kolouch lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolouch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kolouch ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1579
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 527 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: David Stanley / freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kolouch je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Podzim zdarma Podívejte se i na ilustrace Hodiny ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Nilský kříž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Kolouch, Kolouch, download, kliparty, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, Zvířata

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, kalendář, textové dokumenty, Pinterest, časopis, plakát, seminární práce, inkscape, PowerPoint, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Čínský drak zdarma, vektor Teleskop ke stažení nebo obrázek Žena za volantem ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.