Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolouch, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolouch zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kolouch. Klipart Kolouch je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kolouch lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolouch zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kolouch ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1579
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 527 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: David Stanley / freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kolouch se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strakatá ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Ukulele zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Symbol míru ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, Kolouch, vektorový obrázek, vektor, grafika, klipart, obrázek, zdarma, free, Kolouch, Zvířata, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, webové stránky, inkscape, kalendář, škola, profil, Instagram, památník, dokument, corelDraw, seminární práce, články, referáty, dokumenty, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Brečící smajlík ke stáhnutí, ilustrace Mark Twain zdarma nebo vektor Zákaz vstupu ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.