Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kočička, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kočička zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kočička. Kreslená ilustrace Kočička je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kočička? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kočička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 119 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: salvor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kočička je v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tattoo ke stažení Podívejte se i na obrázek Kanystr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jablka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, vektor, Kočička, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, Kočička, free, ke stažení, obrázek, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, památník, word, seminární práce, referáty, pozvánky, corelDraw, plakát, webové stránky, Pinterest, profil, office, Instagram, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Šípek ke stažení, klipart Jam ke stáhnutí nebo ilustrace Strom s kořeny zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde