Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kočička, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kočička zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kočička. Kreslená ilustrace Kočička je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kočička? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kočička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 119 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: salvor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kočička je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Škorpion zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa USA ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Meloun ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Kočička, vektorový obrázek, vektor, zdarma, free, download, ilustrace, Kočička, Zvířata, klipart, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, plakát, Twitter, profil, škola, dokumenty, textové dokumenty, corelDraw, office, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Japonka zdarma, vektor Dinosaurus ke stažení nebo obrázek Rádio ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde