Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kobra, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kobra zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kobra. Klipart Kobra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobra zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kobra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1518x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 435 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kobra je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Morče ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Houpací Santa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Plazmová televize ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, Kobra, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, download, Zvířata, Kobra, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, dokumenty, Instagram, webové stránky, openOffice, Pinterest, škola, fotokniha, profil, web, památník, články, blog, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Peugeot 206 ke stáhnutí, klipart Eskymák zdarma nebo ilustrace Lyžař ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.