Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jezevec, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jezevec zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Jezevec. Klipart Jezevec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Jezevec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jezevec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jezevec ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x747
1280x597
800x373
500x233
160x75

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 023 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jezevec se nachází v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rajče ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Láska zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluetooth ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, grafika, Zvířata, Jezevec, ke stáhnutí, Jezevec, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, free, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, PowerPoint, referáty, Facebook, seminární práce, textové dokumenty, kalendář, webové stránky, plakát, web, blog, corelDraw, pozvánky, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Kormidlo ke stáhnutí, obrázek Cool smajlík zdarma nebo klipart Vozíčkáři ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.