Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ježek, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ježek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ježek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ježek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x863
800x539
500x337
160x108

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 079 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ježek je v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlomené srdce ke stažení Podívejte se i na obrázek Adam a Eva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Drejdl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, download, obrázek, kliparty, ilustrace, grafika, free, Ježek, Ježek, ilustrační obrázek, Zvířata, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, web, profil, office, inkscape, textové dokumenty, dokumenty, Pinterest, časopis, blog, seminární práce, openOffice, word, Instagram, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Strom ke stažení, klipart Botswana ke stáhnutí nebo ilustrace Květinová mřížka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.