Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ježek, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ježek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ježek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ježek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x863
800x539
500x337
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 079 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ježek je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žena za volantem zdarma Podívejte se i na ilustrace Smajlík panda ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jin a Jang ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, klipart, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma, Ježek, kliparty, Zvířata

Doporučené použití klipartu: prezentace, články, profilovka, časopis, dokument, škola, Pinterest, fotokniha, Twitter, referáty, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Lebka zdarma, vektor Warszawa 210 ke stažení nebo obrázek Beránek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.