Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ježek, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ježek zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ježek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ježek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Ježek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1078
1280x863
800x539
500x337
160x108

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 079 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ježek se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace brambory ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Polibek zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kombajn ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, zdarma, free, ilustrace, ke stažení, Ježek, ilustrační obrázek, obrázek, download, Zvířata, ke stáhnutí, cliparts, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, blog, word, office, dokument, avatar, profilovka, web, kalendář, pozvánky, openOffice, inkscape, škola, Facebook, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Barák ke stáhnutí, ilustrace Hlemýžď zdarma nebo vektor Merkur ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.