Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jelen, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jelen zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jelen. Vektorová ilustrace Jelen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jelen v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jelen zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Jelen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1566
1280x1253
800x783
500x489
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 391 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jelen se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatá ryba ke stažení Podívejte se i na klipart Skleněné květiny 2 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ibis zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ilustrace, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Jelen, Jelen, free, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, grafika, klipart, Zvířata

Doporučené použití klipartu: inkscape, corelDraw, profilovka, dokumenty, památník, openOffice, word, Pinterest, profil, blog, kalendář, plakát, Twitter, avatar, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Arizona ke stažení, ilustrace Stíhačka ke stáhnutí nebo vektor Bulharsko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.