Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jelen, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jelen zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jelen. Vektorová ilustrace Jelen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jelen v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jelen zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jelen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1566
1280x1253
800x783
500x489
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 391 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jelen je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kostýmy zdarma Podívejte se i na obrázek Basový klíč ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Citronová limonáda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, download, free, Zvířata, ke stažení, Jelen, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: office, PowerPoint, profil, dokument, blog, seminární práce, profilovka, dokumenty, prezentace, webové stránky, inkscape, Twitter, textové dokumenty, avatar, články

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Žirafa zdarma, klipart Růžová květina ke stažení nebo ilustrace Kuřačka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.