Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jelen, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jelen zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jelen. Vektorová ilustrace Jelen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jelen v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jelen zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jelen ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1566
1280x1253
800x783
500x489
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 391 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jelen je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tukan ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Tanzanie zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Velké Británie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, grafika, kliparty, Jelen, vektorový obrázek, Jelen, obrázek, cliparts, download, free, Zvířata, zdarma, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, profilovka, web, textové dokumenty, Pinterest, seminární práce, Twitter, blog, referáty, články, památník, dokument, dokumenty, word, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zákaz fotografování ke stáhnutí, vektor Raketa zdarma nebo obrázek Mangusta ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.