Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jehně, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehně zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jehně. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jehně nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehně zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jehně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 967 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jehně se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pytlík ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Domeček zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Piáno ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, download, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, Jehně, vektor, Zvířata, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokument, škola, avatar, referáty, blog, textové dokumenty, Pinterest, pozvánky, profilovka, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Rychlovarná konvice ke stáhnutí, obrázek Talíř s příborem zdarma nebo klipart Věnec ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem