Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jehně, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehně zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jehně. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jehně nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehně zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jehně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 53 967 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jehně se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Palička na maso ke stažení Podívejte se i na vektor Snubní prstýnky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zaoceánský parník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, klipart, Jehně, kliparty, vektor, ilustrace, obrázek, zdarma, Zvířata, free, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, referáty, inkscape, fotokniha, Pinterest, Twitter, plakát, word, corelDraw, škola, profilovka, openOffice, office, Facebook, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Nigérie ke stažení, obrázek Biohazard ke stáhnutí nebo klipart Buddha zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem