Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jehně, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehně zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jehně. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jehně nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehně zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jehně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 967 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jehně je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Roháč zdarma Podívejte se i na ilustrace Neptun ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Adolf Hitler ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Jehně, obrázek, vektor, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, download, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, Jehně, Zvířata, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, plakát, openOffice, blog, textové dokumenty, corelDraw, památník, Pinterest, profil, fotokniha, škola, Instagram, profilovka, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Banjo zdarma, vektor Jaderná elektrárna ke stažení nebo obrázek Krtek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem