Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jednorožec, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednorožec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jednorožec. Obrázek Jednorožec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Jednorožec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednorožec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jednorožec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1416x1600
1133x1280
708x800
442x500
141x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 734 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jednorožec se nachází v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Studna ke stažení Podívejte se i na vektor Banány ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kolumbie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, Zvířata, Jednorožec, download, vektor, ilustrace, cliparts, Jednorožec

Doporučené použití klipartu: openOffice, seminární práce, památník, Instagram, články, fotokniha, referáty, Pinterest, word, pozvánky, webové stránky, web, časopis, office, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Adventní kalendář ke stažení, obrázek Jiřina ke stáhnutí nebo klipart Geometrické linie v portrétu zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.