Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jednorožec, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednorožec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jednorožec. Obrázek Jednorožec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Jednorožec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednorožec zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jednorožec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1416x1600
1133x1280
708x800
442x500
141x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 734 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jednorožec se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Make up ke stažení Podívejte se i na vektor Veselá zelenina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace WiFi zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, kliparty, Jednorožec, klipart, download, vektor, zdarma, ilustrace, free, Zvířata, vektorový obrázek, Jednorožec

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, referáty, prezentace, blog, word, plakát, škola, články, Pinterest, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Západ Slunce ke stažení, obrázek Cola ke stáhnutí nebo klipart Srdce zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.