Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jaguár, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jaguár zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jaguár. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jaguár. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jaguár lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaguár zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jaguár ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x832
1280x666
800x416
500x260
160x83

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 156 909 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jaguár je v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ředkvička ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lesní roh ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Martináč měsíčitý zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Zvířata, vektor, download, kliparty, ke stažení, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, vektorový obrázek, Jaguár, ilustrace, Jaguár

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, corelDraw, Pinterest, inkscape, Instagram, škola, word, web, textové dokumenty, office, referáty, pozvánky, články, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Přípitek ke stažení, vektor Šupléra ke stáhnutí nebo obrázek Los zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.