Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jaguár, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jaguár zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jaguár. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jaguár. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jaguár lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaguár zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Jaguár ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x832
1280x666
800x416
500x260
160x83

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 156 909 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jaguár patří do sekce Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Opice zdarma Podívejte se i na klipart Koala ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Suši ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, download, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, Jaguár, cliparts, ilustrační obrázek, free, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, office, dokumenty, škola, památník, webové stránky, openOffice, časopis, word, inkscape, profil, seminární práce, PowerPoint, web, články

Mezi hezké kresby patří i klipart Muchomůrka tygrovaná zdarma, ilustrace Dekorace ke stažení nebo vektor Humr ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.