Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jaguár, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jaguár zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jaguár. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jaguár. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Jaguár lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaguár zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jaguár ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x832
1280x666
800x416
500x260
160x83

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 156 909 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jaguár je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Teleskop zdarma Podívejte se i na ilustrace Cuketa ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Femme fatale ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Jaguár, Zvířata, vektorový obrázek, cliparts, grafika, ke stažení, vektor, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, seminární práce, plakát, časopis, Facebook, profil, prezentace, Twitter, textové dokumenty, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kostel zdarma, vektor Slon ke stažení nebo obrázek Warszawa 210 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.