Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Husy, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Husy. Stahujte klipart Husy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husy zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Husy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 444 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Husy je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Neuron zdarma Podívejte se i na ilustrace Jižní Súdán ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Husy, ke stažení, download, klipart, zdarma, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, grafika, ke stáhnutí, free, ilustrace, Husy, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, web, památník, inkscape, škola, fotokniha, časopis, Twitter, office, word, blog, prezentace, pozvánky, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Jarní květina zdarma, vektor Pohlednice ke stažení nebo obrázek Email ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.