Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Husy, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Husy. Stahujte klipart Husy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husy zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Husy ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 444 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Husy se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kristus na kříži ke stáhnutí Podívejte se i na vektor WiFi zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Medvídě ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Husy, klipart, free, grafika, obrázek, download, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakát, seminární práce, dokument, Twitter, textové dokumenty, fotokniha, blog, avatar, referáty, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Oliva ke stáhnutí, obrázek Bible zdarma nebo klipart Letadlo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.