Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Husy, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Husy. Stahujte klipart Husy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husy zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Husy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 444 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Husy se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Včela ke stažení Podívejte se i na vektor Země ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Slon zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ilustrační obrázek, Zvířata, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, download, cliparts, ke stáhnutí, Husy, vektor, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, památník, avatar, blog, Twitter, pozvánky, Pinterest, Facebook, články, openOffice, textové dokumenty, word, dokument, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Radioaktivita ke stažení, obrázek Navigace ke stáhnutí nebo klipart Abraham Lincoln zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.