Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hlemýžď, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hlemýžď zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hlemýžď. Klipart Hlemýžď je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hlemýžď lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlemýžď zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hlemýžď ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x810
1280x648
800x405
500x253
160x81

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 211 946 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Pearson Scott Foresman / papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hlemýžď je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Broskev ke stažení Podívejte se i na ilustrace Golfové vozítko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hypnóza zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, obrázek, grafika, vektor, Hlemýžď, Hlemýžď, ke stažení, cliparts, ilustrace, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, fotokniha, dokument, profil, openOffice, referáty, seminární práce, corelDraw, Pinterest, památník, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Déšť ke stažení, vektor Kuchař ke stáhnutí nebo obrázek Policistka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.