Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Had, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Had zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Had. Klipart Had je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Had v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Had zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Had ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 289 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: szquirrel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Had je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Psí stopa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Albert Einstein zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Rybí kost ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, download, Zvířata, vektor, grafika, klipart, Had, free, Had, kliparty, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, blog, pozvánky, profilovka, webové stránky, prezentace, textové dokumenty, inkscape, Facebook, corelDraw, referáty, fotokniha, plakát, Instagram, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Dort ke stáhnutí, klipart Dívka zdarma nebo ilustrace Bábovka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.