Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Had, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Had zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Had. Klipart Had je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Had v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Had zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Had ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 88 289 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: szquirrel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Had je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fotoaparát ke stažení Podívejte se i na obrázek Strašidelný hrad ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jablka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Had, obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, články, památník, blog, plakát, textové dokumenty, openOffice, referáty, prezentace, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Zelenina ke stažení, klipart Míč ke stáhnutí nebo ilustrace Ford Mustang zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.