Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Had, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Had zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Had. Klipart Had je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Had v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Had zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Had ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1056
1280x845
800x528
500x330
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 88 289 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: szquirrel

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Had patří do sekce Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hot dog zdarma Podívejte se i na klipart Gejša ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Email ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, Had, Had, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, obrázek, ilustrace, Zvířata, zdarma, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, seminární práce, plakát, kalendář, blog, profil, corelDraw, webové stránky, fotokniha, časopis, textové dokumenty, škola, PowerPoint, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Větrníky - květiny zdarma, ilustrace Zelený smajlík ke stažení nebo vektor Pozoun ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.