Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gorila, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gorila zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gorila. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gorila ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 269 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gorila je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Novoročenka 2019 zdarma Podívejte se i na obrázek Kamerun ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kráva ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, obrázek, klipart, download, grafika, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, Gorila, ke stažení, Zvířata, Gorila, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, blog, word, dokumenty, dokument, Instagram, openOffice, fotokniha, inkscape, škola, referáty, office, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Vydra zdarma, klipart Víla ke stažení nebo ilustrace Zavináč ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.