Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gorila, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gorila zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gorila. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Gorila ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 153 269 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gorila se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tenista ke stažení Podívejte se i na klipart Šupléra ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Fialový dárek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, download, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, ilustrace, cliparts, Zvířata, Gorila, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, Gorila, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, PowerPoint, Instagram, škola, fotokniha, inkscape, památník, webové stránky, Twitter, články, web, referáty, profilovka, prezentace, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Znamení váhy ke stažení, ilustrace Policajtka ke stáhnutí nebo vektor Důchodkyně milují PC zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.