Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gorila, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gorila zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gorila. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gorila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gorila ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1088x1600
871x1280
544x800
340x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 269 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gorila se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kotva ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dětský vláček zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dětská lokomotiva ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, free, klipart, Gorila, vektor, Gorila, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, Zvířata, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, Instagram, web, články, referáty, avatar, časopis, blog, fotokniha, plakát, corelDraw, Twitter, kalendář, pozvánky, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zlatá mašle ke stáhnutí, obrázek Lokomotiva zdarma nebo klipart Vlak ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.