Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gibon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gibon zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gibon. Kreslená ilustrace Gibon je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Gibon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gibon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gibon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

896x1600
717x1280
448x800
280x500
90x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 374 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gibon je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hot dog zdarma Podívejte se i na obrázek Gejša ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Email ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, Gibon, download, grafika, Gibon, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, kalendář, Pinterest, inkscape, referáty, články, plakát, fotokniha, pozvánky, dokument, profil, časopis, PowerPoint, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek Větrníky - květiny zdarma, klipart Zelený smajlík ke stažení nebo ilustrace Pozoun ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.