Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gibon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gibon zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gibon. Kreslená ilustrace Gibon je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Gibon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gibon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gibon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

896x1600
717x1280
448x800
280x500
90x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 374 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gibon je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červený autobus zdarma Podívejte se i na ilustrace Kostka ledu ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gibon, free, ilustrace, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, ke stažení, Zvířata, zdarma, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, plakát, avatar, profilovka, webové stránky, textové dokumenty, památník, škola, inkscape, pozvánky, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Slon zdarma, vektor Nilský kříž ke stažení nebo obrázek Vláček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.