Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gepard, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gepard zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Gepard. Obrázek Gepard je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Gepard v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gepard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gepard ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

998x1600
798x1280
499x800
312x500
100x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 874 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cirenovy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gepard je v sekci Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kavárna ke stažení Podívejte se i na obrázek Word ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Růžičky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, klipart, vektor, zdarma, free, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, Zvířata, Gepard, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, památník, články, web, Pinterest, inkscape, fotokniha, dokumenty, corelDraw, office, avatar, textové dokumenty, profil, profilovka, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Modré vajíčko ke stažení, klipart Modrý pták ke stáhnutí nebo ilustrace Surinam zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.