Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gepard, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gepard zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Gepard. Obrázek Gepard je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Gepard v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gepard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gepard ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

998x1600
798x1280
499x800
312x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 874 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: cirenovy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gepard je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Králík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Točená zmrzlina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Citron zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, Gepard, vektorový obrázek, vektor, cliparts, klipart, Gepard, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, pozvánky, Twitter, webové stránky, Facebook, kalendář, časopis, profil, corelDraw, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Dělo ke stažení, vektor Kytara ke stáhnutí nebo obrázek Hypnóza zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.