Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gepard, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gepard zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Gepard. Obrázek Gepard je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Gepard v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gepard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Gepard ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

998x1600
798x1280
499x800
312x500
100x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 874 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cirenovy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gepard se nachází v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ghana ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vánoční dárky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Avokádo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, kliparty, obrázek, klipart, download, vektor, zdarma, Gepard, Zvířata, ke stáhnutí, cliparts, Gepard, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, referáty, word, dokumenty, seminární práce, openOffice, fotokniha, dokument, časopis, PowerPoint, inkscape, corelDraw, office, kalendář, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Citroen 2CV ke stáhnutí, ilustrace Den matek zdarma nebo vektor Sókratés ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.