Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gekon, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gekon zdarma ke stažení

Gekon je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Gekon je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Gekon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gekon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Gekon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1062x1600
850x1280
531x800
332x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 618 789 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gekon patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Muchomůrka tygrovaná zdarma Podívejte se i na klipart Housenka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Jim Morrison ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Zvířata, Gekon, grafika, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Gekon, download, vektor, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, Facebook, kalendář, referáty, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, web, word, pozvánky, škola, webové stránky, plakát, články

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Sýr zdarma, ilustrace Guiro ke stažení nebo vektor Honduras ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.