Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gekon, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gekon zdarma ke stažení

Gekon je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Gekon je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Gekon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gekon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gekon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1062x1600
850x1280
531x800
332x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 618 789 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gekon je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sporťák ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Evropy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční svícen ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, Gekon, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: word, office, plakát, openOffice, PowerPoint, články, Twitter, profil, webové stránky, avatar, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Slavnostní přípitek ke stáhnutí, klipart jin-jang zdarma nebo ilustrace Neuron ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.