Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fretka, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fretka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Fretka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Fretka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Fretka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fretka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fretka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1189x1600
951x1280
595x800
371x500
119x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 759 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Schplook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fretka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chameleon ke stažení Podívejte se i na vektor brambory ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mléko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Fretka, Zvířata, vektorový obrázek, zdarma, klipart, obrázek, vektor, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, webové stránky, články, word, památník, blog, seminární práce, kalendář, Facebook, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Valentýnka ke stažení, obrázek Krtek ke stáhnutí nebo klipart Lízátko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.