Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fretka, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fretka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Fretka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Fretka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Fretka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fretka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fretka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1189x1600
951x1280
595x800
371x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 759 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Schplook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fretka je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční výzdoba zdarma Podívejte se i na ilustrace Celer ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, zdarma, free, download, obrázek, kliparty, Fretka, ke stáhnutí, klipart, vektor, vektorový obrázek, Fretka, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, prezentace, referáty, blog, office, dokument, Twitter, seminární práce, avatar, inkscape, časopis, články, openOffice, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i ilustrace BMW zdarma, vektor Vepř ke stažení nebo obrázek Varhany ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.