Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dráček, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dráček zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dráček. Klipart Dráček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Dráček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dráček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dráček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1509
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 814 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: talekids

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dráček je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Autobaterie ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Brazílie zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bluetooth ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dráček, ke stažení, Zvířata, zdarma, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektor, download, free

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, plakát, web, Facebook, office, word, časopis, Pinterest, openOffice, Twitter, Instagram, škola, blog, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Stopky ke stáhnutí, klipart Třešeň zdarma nebo ilustrace Ibišek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.