Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dráček, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dráček zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dráček. Klipart Dráček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Dráček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dráček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dráček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1509
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 814 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: talekids

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dráček se nachází v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Růže ke stažení Podívejte se i na vektor Sexy černoška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Rychlovarná konvice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, ilustrace, obrázek, klipart, grafika, free, cliparts, Dráček, zdarma, vektorový obrázek, vektor, Zvířata, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: památník, web, Pinterest, word, dokumenty, seminární práce, PowerPoint, profilovka, časopis, openOffice, fotokniha, referáty, škola, avatar, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Pozor vlak ke stažení, obrázek Chřest ke stáhnutí nebo klipart Sekáček zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.