Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dráček, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dráček zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dráček. Klipart Dráček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Dráček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dráček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dráček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1509
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 814 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: talekids

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dráček je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narcis ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Bulharska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor jin-jang zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Zvířata, vektorový obrázek, klipart, grafika, vektor, ke stažení, ilustrace, Dráček, obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, inkscape, Facebook, PowerPoint, profil, fotokniha, památník, referáty, corelDraw, web, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Ford Mustang ke stažení, klipart Měšec ke stáhnutí nebo ilustrace Krkavec zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.