Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dobrman, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dobrman zdarma ke stažení

Dobrman je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Dobrman je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dobrman lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dobrman zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Dobrman ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
331x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 200 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dobrman se nachází v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pina Colada ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sněhová vločka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Umělé květiny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, free, zdarma, download, cliparts, Dobrman, obrázek, grafika, Zvířata, vektor, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Instagram, profil, PowerPoint, avatar, textové dokumenty, office, inkscape, články, Pinterest, prezentace, seminární práce, kalendář, dokumenty, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Žena za volantem ke stáhnutí, ilustrace Zákaz ohně zdarma nebo vektor Chlapeček ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.