Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dinosaurus, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dinosaurus zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dinosaurus. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dinosaurus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Dinosaurus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Dinosaurus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1200x743
800x495
500x310
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 056 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dinosaurus se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace VW Scirocco ke stažení Podívejte se i na klipart Tramvaj piktogram ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Černá kočka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, zdarma, Dinosaurus, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Zvířata, ilustrace, download, klipart, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, office, kalendář, škola, dokumenty, corelDraw, profil, web, Facebook, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Včela ke stažení, ilustrace Kudlanka nábožná ke stáhnutí nebo vektor Banjo zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?