Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dinosaurus, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dinosaurus zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dinosaurus. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dinosaurus nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Dinosaurus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dinosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Dinosaurus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x991
1200x743
800x495
500x310
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 056 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dinosaurus se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žirafa ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Menora zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Irák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Dinosaurus, grafika, vektor, obrázek, Dinosaurus, klipart, free, Zvířata, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: památník, Twitter, webové stránky, office, textové dokumenty, škola, Instagram, profil, word, pozvánky, plakát, PowerPoint, články, referáty, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Croissant ke stáhnutí, ilustrace Paraguay zdarma nebo vektor Rybář ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?