Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dikobraz, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dikobraz zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dikobraz. Stahujte klipart Dikobraz v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dikobraz ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1347
1280x1078
800x674
500x421
160x135

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 226 193 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dikobraz je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Autobus ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pirát zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Černá oliva ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Dikobraz, klipart, Zvířata, download, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, Dikobraz, ke stažení, free, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, škola, seminární práce, kalendář, fotokniha, Facebook, blog, časopis, inkscape, word

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zdravotní sestra ke stáhnutí, vektor Dýně zdarma nebo obrázek Rybí kost ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.