Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dikobraz, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dikobraz zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dikobraz. Stahujte klipart Dikobraz v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dikobraz zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dikobraz ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1347
1280x1078
800x674
500x421
160x135

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 226 193 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dikobraz patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Salvador Allende zdarma Podívejte se i na vektor Datel ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz dětí ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dikobraz, obrázek, ilustrační obrázek, free, ilustrace, grafika, Zvířata, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, vektor, zdarma, klipart, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, dokumenty, časopis, pozvánky, avatar, profilovka, referáty, Facebook, profil, prezentace, web, seminární práce, Pinterest, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Karl Marx zdarma, obrázek Ponorka ke stažení nebo klipart Euro ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.