Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Delfíni, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfíni zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Delfíni. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Delfíni nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Delfíni v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Delfíni ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 522 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Delfíni je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vodní meloun zdarma Podívejte se i na obrázek Dáma z historického módního magazínu ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kolouch ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Zvířata, free, ilustrační obrázek, Delfíni, cliparts, klipart, zdarma, ke stažení, Delfíni, grafika, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, Facebook, avatar, pozvánky, plakát, prezentace, PowerPoint, památník, fotokniha, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek Ananas zdarma, klipart Vlkodlak ke stažení nebo ilustrace Gramofonová deska ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.