Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Delfíni, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfíni zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Delfíni. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Delfíni nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Delfíni v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Delfíni ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 73 522 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Delfíni je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brouček ke stažení Podívejte se i na obrázek Maminka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žlutý smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Delfíni, free, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, ke stažení, Delfíni, kliparty, vektor, grafika, zdarma, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, kalendář, avatar, pozvánky, PowerPoint, prezentace, webové stránky, dokument, fotokniha, časopis, profilovka, web, Instagram, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Kolumbie ke stažení, klipart Avokádo ke stáhnutí nebo ilustrace Palačinka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.