Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Delfíni, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfíni zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Delfíni. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Delfíni nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Delfíni v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfíni zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Delfíni ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 522 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Delfíni se nachází v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Harfa ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pryšec nádherný zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jihoafrická republika ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, Zvířata, ke stáhnutí, vektor, klipart, obrázek, kliparty, grafika, Delfíni, ilustrace, Delfíni, free, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, profil, Pinterest, památník, Facebook, webové stránky, corelDraw, fotokniha, Twitter, openOffice, PowerPoint, word, referáty, plakát, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Taxi ke stáhnutí, ilustrace Prsten zdarma nebo vektor Věž ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.