Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Delfín, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfín zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Delfín. Klipart Delfín je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfín zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Delfín ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 997 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StymShinji

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Delfín je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart brambory zdarma Podívejte se i na obrázek Palička na maso ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Neuron ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, download, klipart, obrázek, cliparts, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, Zvířata, Delfín, Delfín, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, pozvánky, profil, profilovka, referáty, časopis, inkscape, fotokniha, textové dokumenty, památník, blog, openOffice, prezentace, Pinterest, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Hodiny zdarma, klipart Tower Bridge ke stažení nebo ilustrace Prase ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.