Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Delfín, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfín zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Delfín. Klipart Delfín je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfín zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Delfín ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 997 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StymShinji

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Delfín se nachází v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlomené srdce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Jamajka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace špenát ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, vektor, download, klipart, cliparts, obrázek, Delfín, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Delfín, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, články, textové dokumenty, web, pozvánky, profilovka, office, corelDraw, Pinterest, dokumenty, inkscape, blog, památník, seminární práce, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Vláček ke stáhnutí, obrázek Molekula vody zdarma nebo klipart Larva ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.