Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Delfín, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Delfín zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Delfín. Klipart Delfín je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Delfín zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Delfín ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1322x1600
1058x1280
661x800
413x500
132x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 997 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: StymShinji

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Delfín se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrkev ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bruneta zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hroch ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrace, download, Delfín, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Delfín, vektor, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, web, prezentace, profilovka, Pinterest, inkscape, památník, kalendář, pozvánky, profil, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Léto ke stáhnutí, ilustrace Vzducholoď zdarma nebo vektor Beruška ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.