Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čivava, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čivava zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čivava. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čivava zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čivava ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1112x1600
889x1280
556x800
347x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 202 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čivava je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kytka zdarma Podívejte se i na ilustrace Zelený brouk ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, download, vektor, Čivava, Zvířata, Čivava, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, obrázek, klipart, zdarma, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, Instagram, profilovka, seminární práce, dokument, inkscape, corelDraw, kalendář, Twitter, Facebook, plakát, blog, pozvánky, škola, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Sushi z tuňáka zdarma, vektor Štír ke stažení nebo obrázek Dharmačakra ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.