Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Činčila, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činčila zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Činčila. Obrázek Činčila je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Činčila ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1288
1280x1031
800x644
500x403
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 290 278 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Činčila je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční strom ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Indie zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Biskup ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, Činčila, cliparts, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, grafika, Činčila, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, dokumenty, fotokniha, památník, textové dokumenty, pozvánky, plakát, prezentace, word, profilovka, webové stránky, corelDraw, office, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Traktor ke stáhnutí, klipart Králík zdarma nebo ilustrace Nota ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.