Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Činčila, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činčila zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Činčila. Obrázek Činčila je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Činčila ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1288
1280x1031
800x644
500x403
160x129

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 290 278 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Činčila se nachází v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cigareta ke stažení Podívejte se i na vektor Voda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lektvar zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, grafika, cliparts, Činčila, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, Činčila, ke stažení, Zvířata, vektor, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, dokumenty, word, textové dokumenty, referáty, dokument, památník, seminární práce, prezentace, kalendář, avatar, webové stránky, profil, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Jamajka ke stažení, obrázek Buzola ke stáhnutí nebo klipart Kalkulátor zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.