Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Činčila, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činčila zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Činčila. Obrázek Činčila je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Činčila ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1288
1280x1031
800x644
500x403
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 290 278 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Činčila se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kočička ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Loutna zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Chrám ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, Zvířata, download, vektor, ilustrační obrázek, Činčila, zdarma, obrázek, Činčila

Doporučené použití klipartu: referáty, PowerPoint, web, profilovka, webové stránky, Pinterest, fotokniha, Facebook, seminární práce, inkscape, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Jiřina ke stáhnutí, ilustrace Kráva zdarma nebo vektor Xylofon ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.