Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chobotnice, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chobotnice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Chobotnice. Klipart Chobotnice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Chobotnice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnice zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chobotnice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1298
1200x973
800x649
500x405
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 417 553 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ksly4ever

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chobotnice se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Družice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Salát zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mešita ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, Chobotnice, obrázek, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, download, free, klipart, Chobotnice, grafika, Zvířata, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, prezentace, textové dokumenty, Instagram, webové stránky, kalendář, škola, openOffice, blog, dokumenty, web, PowerPoint, corelDraw, dokument, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Valentýnské psaní ke stáhnutí, obrázek Ankh zdarma nebo klipart Hrách setý ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.