Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chobotnice, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chobotnice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Chobotnice. Klipart Chobotnice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Chobotnice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnice zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chobotnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1298
1200x973
800x649
500x405
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 417 553 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ksly4ever

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chobotnice je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Databáze zdarma Podívejte se i na obrázek Šedá ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, download, ke stáhnutí, free, ilustrace, Chobotnice, Zvířata, Chobotnice, ke stažení, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, office, pozvánky, články, referáty, prezentace, seminární práce, inkscape, dokumenty, škola, webové stránky, avatar, blog, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Webkamera zdarma, klipart Petriho miska ke stažení nebo ilustrace Smajlík se slzou ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.