Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chobotnice, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chobotnice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Chobotnice. Klipart Chobotnice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Chobotnice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnice zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chobotnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1298
1200x973
800x649
500x405
160x130

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 417 553 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ksly4ever

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chobotnice je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elektromobil zdarma Podívejte se i na ilustrace Červený autobus ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Balón ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Chobotnice, kliparty, free, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, ke stažení, grafika, Chobotnice, Zvířata

Doporučené použití klipartu: profil, dokument, plakát, word, avatar, profilovka, PowerPoint, škola, Pinterest, webové stránky, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Pozor, ježibaby! zdarma, vektor Škraboška ke stažení nebo obrázek Štěnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.