Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chameleon, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chameleon zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chameleon. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Chameleon ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Chameleon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chameleon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chameleon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1540x1600
1231x1280
800x831
481x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 179 499 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: lamatin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chameleon je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nota ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Maltézský kříž zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Lebka se zkříženými hnáty ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, Zvířata, grafika, zdarma, download, ke stáhnutí, klipart, vektor, vektorový obrázek, Chameleon, Chameleon

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, dokumenty, dokument, word, prezentace, Facebook, referáty, office, Pinterest, články

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Rychlovlak ICE ke stáhnutí, vektor Harfa zdarma nebo obrázek Biskup ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.