Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červík, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červík zdarma ke stažení

Červík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Červík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Červík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1250x1600
1000x1280
625x800
391x500
125x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 829 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červík je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Argentina ke stažení Podívejte se i na obrázek Učitelka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Doktorka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, zdarma, download, Zvířata, kliparty, free, ilustrační obrázek, Červík, ke stáhnutí, klipart, vektor, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, profilovka, office, inkscape, Facebook, word, textové dokumenty, škola, PowerPoint, avatar, časopis, Twitter, pozvánky, kalendář, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Šašek ke stažení, klipart Dikobraz ke stáhnutí nebo ilustrace Paraguay zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.