Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Býk, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Býk zdarma ke stažení

Býk je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Býk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Býk? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Býk ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: IggyOblomov

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Býk se nachází v sekci Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gruzie ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Strom s kořeny zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté srdce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Zvířata, vektor, obrázek, ke stažení, zdarma, Býk, download, free, cliparts, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, fotokniha, škola, pozvánky, profilovka, Facebook, corelDraw, openOffice, web, dokumenty, památník, dokument, Pinterest, Instagram, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Adventní svícen ke stáhnutí, obrázek Che Guevara zdarma nebo klipart Žárovka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.