Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Býk, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Býk zdarma ke stažení

Býk je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Býk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Býk? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Býk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: IggyOblomov

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Býk je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lotos zdarma Podívejte se i na obrázek Johannes Gutenberg ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Opera Sydney ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, kliparty, download, ke stažení, ke stáhnutí, free, Býk, grafika, vektor, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, profil, články, pozvánky, textové dokumenty, Twitter, dokument, fotokniha, Instagram, prezentace, word, památník, inkscape, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Anakonda zdarma, klipart Sekera ke stažení nebo ilustrace Ryba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.