Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Býk, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Býk zdarma ke stažení

Býk je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Býk je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Býk? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Býk zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Býk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 762 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: IggyOblomov

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Býk je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Anemometr ke stažení Podívejte se i na obrázek Okurka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Gejša zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, obrázek, ilustrace, cliparts, zdarma, Zvířata, Býk, Býk, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, word, openOffice, dokument, profilovka, blog, prezentace, office, časopis, dokumenty, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Mapa Skotska ke stažení, klipart Domina ke stáhnutí nebo ilustrace Žralok zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.