Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buvol, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buvol zdarma ke stažení

Buvol je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Buvol je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Buvol v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Buvol ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1496x1600
1197x1280
748x800
467x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 109 314 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lodahl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Buvol se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Citronová limonáda ke stažení Podívejte se i na klipart Idaho ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Palačinka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, klipart, free, Zvířata, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, download, ilustrace, zdarma, grafika, vektorový obrázek, cliparts, Buvol

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, dokument, openOffice, fotokniha, avatar, seminární práce, časopis, textové dokumenty, Facebook, blog, web, corelDraw, pozvánky, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Květ na stromě ke stažení, ilustrace Žlutý meloun ke stáhnutí nebo vektor Pytlík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.