Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buvol, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buvol zdarma ke stažení

Buvol je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Buvol je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Buvol v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buvol zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buvol ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1496x1600
1197x1280
748x800
467x500
150x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 314 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: lodahl

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buvol je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černý kůň zdarma Podívejte se i na obrázek Houslový klíč ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Krabice mléka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Buvol, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, vektor, ke stažení, Buvol, ilustrace, Zvířata, free, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, články, dokument, kalendář, fotokniha, profil, webové stránky, inkscape, corelDraw, textové dokumenty, web

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Drobné kvítky zdarma, klipart Kolouch ke stažení nebo ilustrace Pečený krocan ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.