Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bobr, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bobr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bobr. Vektorová ilustrace Bobr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bobr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 534 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bobr je v sekci Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kotva ke stažení Podívejte se i na obrázek Sršeň ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hudební noty zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, klipart, free, ilustrační obrázek, download, kliparty, cliparts, obrázek, Zvířata, Bobr, zdarma, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, web, PowerPoint, památník, fotokniha, avatar, pozvánky, inkscape, word, Instagram, prezentace, openOffice, blog, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Kuchař ke stažení, klipart Veselé Vánoce ke stáhnutí nebo ilustrace Zákaz focení zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách