Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bizon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bizon zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bizon. Klipart Bizon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bizon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x881
800x551
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 382 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spacefem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bizon je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz spinnerů ke stažení Podívejte se i na obrázek Espresso ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hlasitost zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Bizon, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, klipart, vektor, vektorový obrázek, grafika, Zvířata, ilustrace, kliparty, obrázek, Bizon

Doporučené použití klipartu: office, web, Instagram, Pinterest, dokument, textové dokumenty, dokumenty, kalendář, pozvánky, prezentace, webové stránky, fotokniha, corelDraw, PowerPoint, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Charlie Chaplin ke stažení, klipart Sušenka ke stáhnutí nebo ilustrace Horká čokoláda zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.