Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bizon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bizon zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bizon. Klipart Bizon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bizon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x881
800x551
500x344
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 382 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: spacefem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bizon se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veterán ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Srdce zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Letadlo ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, vektor, obrázek, Bizon, kliparty, Bizon, zdarma, Zvířata, vektorový obrázek, download, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, avatar, corelDraw, Twitter, openOffice, dokument, plakát, word, blog, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Radioaktivita ke stáhnutí, obrázek Mapa Kanady zdarma nebo klipart Pentagram ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.