Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bígl, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bígl zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bígl. Vektorová ilustrace Bígl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bígl? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bígl zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bígl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

873x1600
698x1280
437x800
273x500
87x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 625 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mikestratton.net

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bígl je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Panda velká zdarma Podívejte se i na obrázek Uplakánek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční pudink ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, Bígl, Zvířata, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, download, free

Doporučené použití klipartu: památník, dokument, openOffice, seminární práce, fotokniha, web, Instagram, PowerPoint, prezentace, profil, Twitter, plakát, dokumenty, Facebook, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek Krokodýl zdarma, klipart Ukrajina ke stažení nebo ilustrace Ostružina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.