Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Beran, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Beran. Klipart Beran je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Beran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beran zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Beran ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x951
1280x761
800x475
500x297
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 116 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Beran patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Agentka zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční hvězda ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Bowling ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Beran, ke stáhnutí, Beran, Zvířata, zdarma, vektor, klipart, ke stažení, download, kliparty, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, profil, plakát, webové stránky, kalendář, Facebook, office, PowerPoint, články, památník, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Sedmikráska zdarma, ilustrace Dortíček ke stažení nebo vektor Raketoplán ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.