Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Beran, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beran zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Beran. Klipart Beran je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Beran? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beran zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Beran ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x951
1280x761
800x475
500x297
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 123 116 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Beran patří do sekce Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hudební CD zdarma Podívejte se i na vektor Vlkodlak a duch ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, download, free, Beran, ke stažení, Beran, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, zdarma, kliparty, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, inkscape, blog, avatar, škola, textové dokumenty, plakát, dokument, web, Pinterest, kalendář, prezentace, PowerPoint, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Palma zdarma, obrázek Rachejtle ke stažení nebo klipart Injekce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.