Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Antilopa, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Antilopa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Antilopa. Stahujte klipart Antilopa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Antilopa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Antilopa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Antilopa patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Španělska zdarma Podívejte se i na vektor Žabička ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Email ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, klipart, cliparts, obrázek, Antilopa, ilustrace, download, grafika, ke stažení, Antilopa, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, word, pozvánky, webové stránky, památník, profil, office, fotokniha, časopis, prezentace, openOffice, PowerPoint, dokument, plakát, profilovka

Mezi hezké kresby patří i vektor USB zdarma, obrázek Vánoční blahopřání ke stažení nebo klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.