Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Antilopa, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Antilopa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Antilopa. Stahujte klipart Antilopa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Antilopa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Antilopa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Antilopa je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Portugalsko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dýně Chuck Norris zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Rybí kost ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, klipart, kliparty, Antilopa, grafika, download, Antilopa, free, obrázek, Zvířata, vektor, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, prezentace, webové stránky, fotokniha, Pinterest, word, kalendář, referáty, Instagram, inkscape, dokumenty, seminární práce, časopis, dokument, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Štít ke stáhnutí, vektor Limenitis trivena zdarma nebo obrázek Stromový dům ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.