Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Aligátor, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aligátor zdarma ke stažení

Aligátor je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Aligátor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Aligátor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Aligátor ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
211x500
67x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 164 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: StudioFibonacci

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Aligátor je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Souboj dobra a zla zdarma Podívejte se i na obrázek Zelená kytka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Pohodička v kavárně ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, zdarma, vektor, ke stáhnutí, download, klipart, Aligátor, Zvířata, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, openOffice, škola, památník, prezentace, office, seminární práce, corelDraw, blog, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Model atomu zdarma, klipart Učitelka ke stažení nebo ilustrace Moskvič 407 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?