Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Africká zvířata, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Africká zvířata zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Africká zvířata. Klipart Africká zvířata je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Africká zvířata? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Africká zvířata ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 385 165 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Africká zvířata je v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sierra Leone ke stažení Podívejte se i na obrázek LCD televize ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Černý kůň zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Africká zvířata, download, free, vektor, ke stažení, ilustrace, klipart, kliparty, Zvířata, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Africká zvířata, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, inkscape, avatar, corelDraw, web, profilovka, fotokniha, word, Facebook, dokument, Pinterest, referáty, textové dokumenty, časopis, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Znamení beran ke stažení, klipart Tamburína ke stáhnutí nebo ilustrace Thomas Jefferson zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.