Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Africká zvířata, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Africká zvířata zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Africká zvířata. Klipart Africká zvířata je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Africká zvířata? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Africká zvířata ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 385 165 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Africká zvířata se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Petriho miska ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Česnek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Důchodkyně milují PC ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, download, free, grafika, Africká zvířata, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, kliparty, zdarma, Zvířata

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, textové dokumenty, openOffice, inkscape, avatar, referáty, plakát, Pinterest, web, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Cyklista ke stáhnutí, obrázek Mořský koník zdarma nebo klipart Krtek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.