Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Africká zvířata, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Africká zvířata zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Africká zvířata. Klipart Africká zvířata je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Africká zvířata? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Africká zvířata zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Africká zvířata ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 385 165 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Africká zvířata se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Golfové vozítko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Chlápek zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jmenovka na dárky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, Africká zvířata, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, grafika, free, obrázek, kliparty, ilustrace, zdarma, Africká zvířata, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, fotokniha, kalendář, pozvánky, prezentace, profil, referáty, avatar, openOffice, word, Pinterest, seminární práce, profilovka, články

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Lesní roh ke stáhnutí, ilustrace Vlajka Súdánu zdarma nebo vektor Černá kočka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.