Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adax, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adax zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Adax. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Adax. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Adax? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adax ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1440x1600
1151x1280
720x800
450x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 744 578 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Adax se nachází v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Klávesy ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Xylofon zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Idaho ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrace, Adax, free, Zvířata, zdarma, download, cliparts, vektorový obrázek, klipart, kliparty, ke stáhnutí, Adax, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, textové dokumenty, Instagram, web, památník, profilovka, plakát, avatar, dokument, Facebook, škola, office, blog, inkscape, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Meče ke stáhnutí, obrázek Pirát zdarma nebo klipart Zubatá ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.