Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adax, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adax zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Adax. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Adax. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Adax? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adax zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adax ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1440x1600
1151x1280
720x800
450x500
144x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 744 578 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adax je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vzducholoď zdarma Podívejte se i na obrázek Zelená kytka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jarní květina ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, Adax, ilustrační obrázek, obrázek, Zvířata, Adax, klipart, free, download

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, corelDraw, PowerPoint, profil, profilovka, Pinterest, časopis, webové stránky, Instagram, blog, Twitter, referáty, web, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Viktorie královská zdarma, klipart Květinový dekor světlý ke stažení nebo ilustrace Větrníky - květiny ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.